Przestrzeń coworkingowa w Warszawie Śródmieście - coworking i biuro coworkingowe dla twoich potrzeb
SuperOffice24.com to oryginalna przestrzeń coworkingowa w samym Centrum Warszawy.
Idealna lokalizacja SuperOffice24.com coworking Warszawa Centrum w Śródmieściu Warszawy przy ul. Żurawiej 47 umożliwia bezproblemowy dojazd – 2 minuty spaceru od stacji metra Warszawa Centrum - „Patelnia”, 2 minuty od węzła tramwajowego i autobusowego u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej, 3 minuty od stacji rowerów Veturilo, a dla podróżujących koleją 5 minut spaceru od Dworca Centralnego.
W SuperOffice24.com coworking Warszawa Centrum znajdziesz kameralny, niepowtarzalny klimat przyjaznej przestrzeni coworkingowej, w której słuchamy Twoich opinii i odpowiadamy na Twoje potrzeby.
Wspólną przestrzeń biurową i salę konferencyjną zaprojektowaliśmy tak, aby pobudzić Twoją kreatywność i wydajność, a jednocześnie zapewnić Ci wygodę i komfort pracy w skupieniu.
Zarówno wspólna przestrzeń coworkingowa jak i sala konferencyjna są klimatyzowane
Rozumiemy, że sama przestrzeń coworkingowa to nie wszystko. W SuperOffice24.com znajdziesz społeczność coworkerów - przedsiębiorców – wizjonerów, z którymi będziesz miał możliwość nawiązania kontaktu biznesowego.
SuperOffice24.com wyposażyliśmy w mini strefę relaksu – świeżo palona kawa, napoje oraz lektura książek z naszego księgozbioru, uprzyjemnią Ci przerwy w pracy.
Jeśli chcesz zostać u nas dłużej, proponujemy rejestrację Twojej firmy pod naszym adresem. Pomożemy Ci w rejestracji firmy lub kupnie gotowej spółki do Twojego projektu w Spolki24.com. Obsługa recepcji SuperOffice24.com zadba o korespondencję przychodzącą i wychodzącą, wykona wydruki i skanowanie, a w zależności od potrzeb biznesowych przygotuje na spotkanie biznesowe salę konferencyjną.
Szybki internet, dostęp do urządzenia wielofunkcyjnego, wspaniała kawa, serwis sprzątający, profesjonaliści w recepcji, „pan kanapka” i twórcza atmosfera - to dodatkowo, co SuperOffice24.com ma w standardzie.
Zachęcamy także do zapoznania się z:
Biuro coworkingowe - czym w zasadzie jest?
Idea coworkigu powstała przede wszystkim jako odpowiedź na potrzeby rynku zdominowanego przez internet, w którym powstaje coraz więcej wolnych zawodów. To właśnie freelancerzy (tacy, jak np. tłumacze, pisarze, copywriterzy, programiści czy graficy) są najczęstszymi bywalcami przestrzeni coworkingowej. Bynajmniej nie oznacza to, że dostępu do niej pozbawieni są pracownicy etatowi. Tak naprawdę każdy, kto potrzebuje zmienić otoczenie, w którym pracował dotychczas, kto nie potrafi wyzwolić weny twórczej w bladym, niekoniecznie estetycznym lokum oferowanym przez pracodawcę lub po prostu potrzebuje zmiennych bodźców do rozwoju, jest idealnym kandydatem, wprost stworzonym, by wypróbować tę opcję.
Biura coworkingowe obejmują najczęściej duże pomieszczenie z wieloma biurkami - pracownicy przebywają we współdzielonym biurze. Każdy z nich posiada własne biurko, wynajęte na ustalony wcześniej czas - może to być zarówno godzina, tydzień, jak i cały miesiąc, w zależności od indywidualnych preferencji. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne szczególnie dla osób, które z pewnym względów nie mają potrzeby wynajmowania całej siedziby na własność. Istnieje coraz więcej małych przedsiębiorstw, składających się z 2-3 osób, dla których takie rozwiązanie byłby wyjątkowo nieekonomiczne.
W ciągu ostatnich kilku lat ich liczba osób korzystających z tej możliwości zwiększyła się czterokrotnie i obecnie wynosi ponad dziesięć tysięcy biur w skali światowej. Największą popularnością cieszy się ona centrach dużych miast. Dlatego najczęściej można spotkać się z coworkingiem w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i innych miastach wojewódzkich.
Czego można spodziewać się w przestrzeni coworkingowej?
Profesjonalne biuro coworkingowe to nie tylko surowe biurka, zastawione sprzętem elektronicznym. Sęk tkwi w tym, by samo przebywanie w tym miejscu było przyjemnością, by pozwalało zapomnieć o tym, że celem wizyty jest przede wykonanie wyznaczonych na ten dzień obowiązków. Rolą właściciela jest zadbanie o odpowiedni, przyjazny klimat i komfort użytkowników. Co więcej, w przestrzeni coworkingowej nie powinno zabraknąć wygodnych siedzisk, szybkiego łącza internetowego oraz artykułów biurowych. Mile widziany - i nie mniej często spotykany - jest także ekspres do kawy. Najważniejsze są jednak 2 elementy: cisza i spokój. Dlatego odpowiednie wygłuszenie pomieszczenia jest podstawą, szczególnie gdy jego lokalizacja obejmuje centrum dużego miasta, np. warszawskie śródmieście.
Biuro coworkingowe – największe zalety
Na temat korzyści wynikających z coworkingu zdążono już przeprowadzić wiele badań. Wynika z nich m.in., że blisko 3/4 korzystających z tego rodzaju biur zauważyło u siebie wzrost kreatywności oraz poprawę szeroko rozumianego komfortu pracy. Niewątpliwie największy wpływ na tak pozytywny odbiór mają następujące czynniki:
- możliwość zmiany otoczenia, wyjście ze strefy komfortu
Popularność pracy zdalnej nieustannie rośnie. Szacuje się, że dziś już blisko 25% Polaków wybrało ten sposób uzyskiwania dochodów. Jednak po pewnym czasie nawet praca w domowym zaciszu zaczyna być uciążliwa. Brakuje kontaktu z drugim człowiekiem, coraz trudniej oddzielić życia zawodowe od prywatnego, a tzw. rozpraszacze napotykane są na niemalże każdym kroku... Prowadzi to do wydłużonego czasu wykonywania obowiązków i tym samym do frustracji. Biura coworkingowe pomagają zachować równowagę na tej płaszczyźnie.
- szansa na zawarcie nowych znajomości
Pracując w takim miejscu, automatycznie zwiększa się szansę na poznanie osób obracających się w podobnej branży. Może to zaowocować wieloma korzystnymi kontraktami i układami. Praca na wspólnie dzielonej przestrzeni sprzyja nawiązywaniu rozmów praktycznie w każdej chwili. Niektóre biura coworkingowe organizują nawet spotkania integracyjne.
- optymalizacja kosztów
Wynajem lub kupno całej siedziby nie jest rozwiązaniem korzystnym budżetowo. Szczególnie gdy mowa o dużych miastach i ich centrach. Warszawa jest tego doskonałym przykładem. Dla niewielkich lub początkujących przedsiębiorstw, a także dla przedstawicieli wolnych zawodów wynajem miejsc do pracy jedynie na czas, gdy ta praca rzeczywiście będzie się odbywać, jest znaczącym ułatwieniem. Powstałe oszczędności można przeznaczyć na cel bardziej istotny dla rozwoju biznesu.
- elastyczność i oszczędność czasu
Pracując w wolnym zawodzie, ma się możliwość samodzielnego decydowania o grafiku. Stały system godzinowy nie u każdego się sprawdzi. Nie inaczej jest w przypadku coworkingu. Cały harmonogram dnia bez najmniejszego problemu można dopasować do swoich potrzeb. Jeśli dodatkowo biuro znajduje się w dobrej lokalizacji, zapewne może też pochwalić się bardzo dobrym połączeniem komunikacji miejskiej. Co więcej, w każdej chwili można zmienić swój wybór, co do biura, w zależności od preferowanej lokalizacji - by uniknąć dojazdów. To oznacza, że wybierając coworking w centrum oszczędza się również czas!
Jaka lokalizacja biura coworkingowego jest najlepsza?
Niepodważalnie centrum coworkingu jest Warszawa. Powód takiego stanu rzeczy to po prostu wysoka liczebność najbardziej zainteresowanej coworkingiem grupy - freelancerów. Jak powszechnie wiadomo, epicentrum, w którym toczy się biznesowe życie warszawiaków, stanowi śródmieście. To właśnie tam właściciele biur coworkingowych prześcigają się w ofertach na co raz to lepsze pakiety, nie dając się konkurencji. Jak łatwo się domyślić, zwiększa to szanse na znalezienie korzystnej oferty.
biura coworkingowe Warszawa - zapraszamy do kontaktu